Apartament ,80 m nga qendra ,2+1 ,kati 2-të 35000 Euro.

Shitet  apartament 80 metra nga qendra e Lushnjes .L, Kongresi i Lushnjes.

Apartameti është 2+1  në katin e dytë të banimit.

Disponon dy dhoma ,kuzhine ,dy banjo ,ballkon  ,dere e blinduar.

Pallati eshte i ri me ashensor ,

Personat qe e kane ne pronesi duan ta shesin sepse jane stabilizuar jashte dhe nuk kthehen me ne Shqiperi.

Per me shume info na kontaktoni ne 0689000955 .

 

 

Ju mund të pëlqeni