Shitet ambient shërbimi në ndërtesën ABCenter në qendër të Lushnjes.Sipërfaqja 170 m2. Ambienti mund të pērdoret si klinikë,qëndër trajnimesh ( arsimore) ,estetike,për zyra të ndryshme të çdo lloji .Blerësi ka mundësinë e ndarjes në disa ambiente.Hyrja dhe dalja në ambient mundësohet nga 2 pozicione .Ashensor shkallë,dhe shkallë të dyta.Kontakt 068 […]

Shiten Altoparlante RCF  745 a Seria e fundit  Mk4  1400wAtt 133db  Blere 3 muaj para fillimit te pandemise .  Çmimi 1500€ ne cmim dhurate coverat dhe kamalecat dhe  fishat perkatese. Kontakt 0696182920

Kerkohet te blihet shtepi private ne Lushnje! Te gjithe personat te cilet disponojne nje shtepi private (jo apartament ne pallat) me dokumentacion te rregullt qe ndodhet prane qytetit te Lushnjes dhe deshirojne ta shesin, te kontaktojne ne radio Lushnja ne numrin tel/sms – +355689000955.

Shitet Vilë 3 Katëshe me gjithë Truall, 110.000 Euro ( Çmimi i diskutueshem ) – Lushnje Prona është në proces legalizimi dhe është e regjistruar në hipotekë. Ndodhet në nje zonë të frekuentuar të Lushnjes  Trualli është 500 m2 e ndersa Vila është e organizuar si me poshte : *Kati […]

SHITET APARTAMENTI NE KATIN E 6-të 152 m2 . Disponon një sallon të madh Dy dhoma, 3 ballkone 2 banjo Shetitorja e palmave pallati përballë kalcetos nga ana e rrugës.Personi që e disponon ndodhet në Itali. Për ta parë shtëpinë na kontaktoni tju vëmë në kontakt me personin që mbam […]