Dua Lipa, yllit të popit  iu desh të anulonte përsëri dhe me ngurrim koncertin e planifikuar në Forumin Mediolanum në Assago, pranë Milanos, më 10 shkurt 2021. Tani për tani data e re është tetori 2021. Biletat e blera mbeten e vlefshme për datën e re. Në ndërkohë, ylli ynë […]

Marrëdhënia e kengetares Arilena Ara me menaxherin e saj Popi Kola përflitej prej kohësh, por gjërat nisën të qartësoheshin përmes postimeve të tyre në rrjete sociale. Gjatë izolimit, këngëtarja ka ndarë vazhdimisht foto me ndjekësit e saj në Instagram, ku shfaqte hapur romancën me Popin. Raiffesien Bank brenda artikujve Miq […]

Gazetarja e njohur Hygerta Sako ka treguar format bòmbastike në fotografinë e fundit në Instagram. Ish-missi e ka nisur sezonin veror dhe nuk heziton të postojë imazhe nga plazhi për ndjekësit e saj. Në një imazh ku duket e veshur me një body leopard, tregon format sènsuale. Raiffesien Bank brenda […]

Edhe pse akoma nuk është bërë një konfirmim zyrtar nga Ministria e Shëndetësisë, dasmat dhe ahengjet e ndryshme muzikore u njoftua se do të fillojnë nga data 1 korrik. Këtë e bëri të ditur ditën e djeshme ministri i Industrisë dhe Tregtisë, Vesel Krasniqi, në një prononcim për Telegrafin, ku […]

Këngëtarja e njohur Ledina Çelo, e cila prej vitesh jeton në Gjermani duket se ka vendosur të rikthehet sërish në muzikë. Ledina ka ndarë disa javë më parë momente të ndryshme në skenë duke treguar se i mungon shumë ajo ndjesi, ndërsa së fundmi ka zbuluar se po punon për […]