Marrëdhënia e kengetares Arilena Ara me menaxherin e saj Popi Kola përflitej prej kohësh, por gjërat nisën të qartësoheshin përmes postimeve të tyre në rrjete sociale. Gjatë izolimit, këngëtarja ka ndarë vazhdimisht foto me ndjekësit e saj në Instagram, ku shfaqte hapur romancën me Popin. Raiffesien Bank brenda artikujve Miq […]

Edhe pse akoma nuk është bërë një konfirmim zyrtar nga Ministria e Shëndetësisë, dasmat dhe ahengjet e ndryshme muzikore u njoftua se do të fillojnë nga data 1 korrik. Këtë e bëri të ditur ditën e djeshme ministri i Industrisë dhe Tregtisë, Vesel Krasniqi, në një prononcim për Telegrafin, ku […]