Sherr me thika në Korcë, tre të rinj mbërrijnë të plagosur në spital

Tre te rinj mbeten te plagosur ne Korce pas nje konflikti.

Policia tha se mbrëmjen e se martes rreth orës 21:20, në lagjen nr. 2, në Korçë gjatë një konflikti për motive të dobëta, dyshohet të jenë dëmtuar me mjet prerës shtetasi M. R., rreth 18 vjeç; R. D., rreth 21 vjeç dhe një shtetas tjetër rreth 25 vjeç.

Të tre ata aktualisht ndodhen në Spitalin e Korçës nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.