Shitet – 3,35 0,000 Lekë 2+ 1

Views: 65
0 0

Shitet – 3,35 0,000 Lekë 2+ 1

Shitet apartament, 2 +1 prane stadiumit Lushnje.85 M2 . I rregulluar ,me derë te blinduar dhe dritare alumini të bëra me merak nga pronari i saj sepse e ka biznesin e tij prodhimin e dyerve dhe dritareve. Apartamentit i është kryer edhe rivleresimi në hipotekë. ÇMIMI 335 000 Lekë Kontakt 0689000955

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Social profiles