Shitet apartamenti 137metra në bulevard.

Apartament 137 m ,sallon gjigand korridor , 2 dhoma ,2 tualete ,3 ballkone.46 000 Euro

Personi qe e disponon jeton ne Itali.

E shet per arsye mos perdorimi.BLERJA U BE ME MENDIMIN SE DO TE KTHEHEJ NE ATDHE DHE TE KRIJONTE NJE PUNE TE PROFESIONIT .Por kushtet e ketushme e detyruan te emigroje perseri.Tashme eshte stabilizuar dhe i duhet ta shese kete prone te cilen e shet me humbje.

Kontakt 0039 34 533 59 46 .Per me teper shikoni videon  you tube duke klikuar linkun

.

Ju mund të pëlqeni