Shitet apartament,Lushnje.

Shitet apartament  102 m2 i kompletuar .Apartamenti ndodhet tek ky pallat  në lagjen Loni Dhamo .

Disponon  çertifikatë pronësie, ka dy dhoma gjumi ,dy banjo ,dy ballkone koridor  dhe sallon kuzhinë .

Shitet për arsye emigrimi .