Vilë 3 Katëshe & Truall, 110.000 Euro .

Shitet Vilë 3 Katëshe me gjithë Truall, 110.000 Euro ( Çmimi i diskutueshem ) – Lushnje

Prona është në proces legalizimi dhe është e regjistruar në hipotekë. Ndodhet në nje zonë të frekuentuar të Lushnjes  Trualli është 500 m2 e ndersa Vila është e organizuar si me poshte : *Kati i Pare prej nje hapesire 150 m2,është i pa perfunduar, duke lejuar mundesine per tu shfrytezuar si biznes ( zdrukthari, profile alumini etj )

* Kati i Dyte prej nje hapesire 150 m2 ,eshte gjysem i perfunduar. Me nje arkitekture te vecante ku perfshihet Salloni & Kuzhina ne nje ambjent te vetem te tipit Amerikan ( pa ndarje, hapesire e madhe ) , nje dhome gjumi me tualet te vetin , dy dhoma gjumi , tualet si dhe hapesire per ballkone te bollshem. * Kati i Trete prej nje hapesire 80 m2, e tipit Sofite , e perfunduar dhe e mobiluar, me nje hapesire 70m2 te lire per tu shfrytezuar me vone ose si nje verande e bollshme ose dhe per pishine sipas preferences. Perreth viles shtrihet nje hapesire e gjelber prej 350 m2 e pa shfrytezuar , e pershtashme per nje ambjent pushimi dhe relaksi, kende lojrash per femi, parking , mbjellje bimesh etj TE GJITHA INSTALIMET ELEKTRIKE – IDRAULIKE SI DHE INSTALIMET PER KALORIFER JAN TE PERFUNDUARA ( kaloriferet mbeten per tu vendosur ) Zona eshte e banueshme kryesisht nga njerez familjare dhe prona eshte shume lehte e aksesueshme per kalimtaret por edhe per automjetet.

+355689000955