Shitet Vila  ne  Lushnje, me hipotek te rregullt 157 meter katror truall 100 meter katror ndertese kati i 2 edhe i 3 eshte i organizuar ne 2 dhoma 2 banjo kuzhine, koridor kati i 2/3 eshte i ndare me dru.Kati i 3 po  ne forme catie ne pjesen e oborrit  […]

Shitet në Lushnje një apartament i cili ndodhet në Lagjen Kadri Gjystri pas shkollës 4 dëshmorët. Ndodhet në një zonë të qetë larg zhurmave dhe trafikut të automjeteve. Çmimi është 19.000 €uro. Apartamenti ndodhet në katin zero me vend parkimi të sigurt para shtepisë. Kontakt 0689000955 ose mesazh ne inbox […]

Okazion Shitet një biznes funksional ,farmaci.Farmacia ndodhet në hyrje të spitalit Ihsan Çabej Lushnje.Ambienti që  jepet është i arreduar enkas .Blerësit i sigurohet kontrata deri në 10 vite.Për më shumë detaje kontaktoni në 069 666 0 777 .

Shitet truall 300 m përballë mobileri Bali pranë rrethrrotullimit të ish plastmasit mbrapa fabrikës së vajit.Ndërtimi lejohet  deri ne 3 kate deri ne 126 m per çdo kat. Cmimi 32000€.Kontakt 0695762620       Shitet truall 300 m perball mobileri Bali tek rrotondo plasmasit mbrapa fabrikes vajit.Lejohet ndertimi deri ne […]