Jepet me qera për zyra 68 m2 pas Bashkisë

Jepet me qera për zyra 68 m2 pas Bashkisë ky ambient ne nje vend super strategjik ne qender te Lushnjes pas Bashkise .

Prona eshte ne katin e pare te banimit ku ngjitesh vetem me 1 lae shkalle.
Disponon nje hapesire prej 68m2 .
Ndodhet ne krahun lindor ku qe ne mengjes e rrahin rrezet e diellit dhe qetesia
pasi nuk eshte ne krahun e rruges ku degjohen akustika eshte mjaft e ndotur.


Cmimi i shitjes 55 miljone Leke.

Te interesuarit Mund te kontaktojne ne +355 68 9000 955 ose +30 6993181825