Fier-Avokati qëllohet me sende të forta në zyrën e tij

Rreth orës 15:40, në lagjen “29 Nëntori”, Fier, shtetasi D. Sh., 34 vjeç, banues në Fier,
dyshohet se për motive të dobëta, ka goditur me sende të forta në zyrën e tij, shtetasin E. S.

50 vjeç, me detyrë avokat.

Eshtë shpallur në kërkim shtetasi D. Sh dhe po punohet për kapjen e tij.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.