Shitet Vila  ne  Lushnje, me hipotek te rregullt 157 meter katror truall 100 meter katror ndertese kati i 2 edhe i 3 eshte i organizuar ne 2 dhoma 2 banjo kuzhine, koridor kati i 2/3 eshte i ndare me dru.Kati i 3 po  ne forme catie ne pjesen e oborrit  […]

Shitet në Lushnje një apartament i cili ndodhet në Lagjen Kadri Gjystri pas shkollës 4 dëshmorët. Ndodhet në një zonë të qetë larg zhurmave dhe trafikut të automjeteve. Çmimi është 19.000 €uro. Apartamenti ndodhet në katin zero me vend parkimi të sigurt para shtepisë. Kontakt 0689000955 ose mesazh ne inbox […]