Hygerta Sako zhvishet në det dhe rrëfen për çfarë ka nevojë

Views: 74
0 0

Gazetarja e njohur Hygerta Sako ka treguar format bòmbastike në fotografinë e fundit në Instagram. Ish-missi e ka nisur sezonin veror dhe nuk heziton të postojë imazhe nga plazhi për ndjekësit e saj.

Në një imazh ku duket e veshur me një body leopard, tregon format sènsuale.
Raiffesien Bank brenda artikujve

Por vëmendjen e mori përshkrimi i saj ku thotë: “Vajzat duan thjesht diell dhe një koktejl”.

Me këtë tregoi mjaft qartë se nuk ka aspak nevojë për praninë e një mashkulli në sezon veror pasi “miqtë” e saj janë rrezet dhe pijet e ftohta plot shije.

Hygerta Sako është një nënë e përkushtuar dhe një nga personazhet më të dashur për publikun shqiptar, e cila merr vëmendje sa herë që shfaqet në studio televizive apo është aktive në rrjete sociale.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Social profiles