Poloni Shqipëri

Views: 153
0 0

Në “PGE Narodowy” Poloni po zhvillohet ndeshja ndërmjet përfaqësuesve të kombëtares Polake dhe skuadrës së shtetit Shqiptar .Ky është  takimi i parë që zhvillohet në Grupin E për përfaqësuesen Shqiptare.

Deri në këto momente Rezultati është në favor të skuadrës Polake të cilët kanë shënuar një gol


Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Social profiles