Shitet lokali prane stadiumit

Views: 533
0 0

Shitet lokali me hipotekë në një zonë kyçe mjaft të frekuentuar të qytetit të Lushnjes.  ( video )

Lokali ndodhet tek Pallati i ri tek kryqëzimi i stadiumit ngjitur me gjimnazin Vath Korreshi ,pranë tregut të ri të fruta perimeve .Sipërfaqja e tij 100m2 .

Rreth e rrotull ka dyfish hapësirë shërbimi dhe aktivitet të sigurt aktiv i ngritur disavjeçar.

Për informacione dhe detaje kontaktoni në 068 9000 955

 

068 4545 565

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
100 %
Social profiles