(I shitur)apartament në qendër të Lushnjes.

Views: 18
0 0

Shitet apartament me sipërfaqe 108 m2, me 2 ballkone 12 m2.Apartamenti është i mobiluar ,ndodhet  në katin e pestë me pamje nga sheshi qëndror në lagjen  Kongresi.Është me hipotekë dhe dokumente të rregullta. Informacione mbi çmimin,Whatsapp +30 697 308 2883

a  

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Social profiles