Shiten Altoparlante RCF  745 a Seria e fundit  Mk4  1400wAtt 133db  Blere 3 muaj para fillimit te pandemise .  Çmimi 1500€ ne cmim dhurate coverat dhe kamalecat dhe  fishat perkatese. Kontakt 0696182920

Kerkohet te blihet shtepi private ne Lushnje! Te gjithe personat te cilet disponojne nje shtepi private (jo apartament ne pallat) me dokumentacion te rregullt qe ndodhet prane qytetit te Lushnjes dhe deshirojne ta shesin, te kontaktojne ne radio Lushnja ne numrin tel/sms – +355689000955.

SHITET APARTAMENTI NE KATIN E 6-të 152 m2 . Disponon një sallon të madh Dy dhoma, 3 ballkone 2 banjo Shetitorja e palmave pallati përballë kalcetos nga ana e rrugës.Personi që e disponon ndodhet në Itali. Për ta parë shtëpinë na kontaktoni tju vëmë në kontakt me personin që mbam […]

Kërkohet staf në pozicionet e mëposhtëme: picajol, krepier, ndihmës guzhinjere, kamarier/e. Paga dhe kushtet e punëes janë shumë të mira. Ju mirepresim nr kontaktit: 0685522606