Shitet Godina.

Views: 13
0 0

Shitet godina .Vendodhja është mjaft strategjike Çermë sektor Tërbuf  ne zemer te fushes se Myzeqese dhe bregu i detit arrihet ne 10 minuta me automjet .  Pronarët e ndërtesës jetojnë dhe punojnë në itali në ndërtim.Godina është punuar nga vetë ata sipas parametrave dhe cilësisë së produktve si nê Itali.Shitet si efekt  mos përdorimit,sepse disponojnë tashmë pronat e tyre në Itali.Objekti dhe oborri është mjaft i madh  . Çmimi është okazion nën vlerën e pronës.Kontakt +355689000955 ose +3993472273325

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Social profiles