Buzëqesh Mourinho, Tottenham rikthehet te fitorja

Views: 58
0 0

Tottenham mposhti West Ham 2-0 dhe u rikthye te fitorja pas barazimit javën e shkuar kundër Manchester United.

Djemtë e Mourinho mundën “Hammers” falë autogolit të Soucek në minutën e 64 dhe Harry Kane i cili u kthye te goli, duke shënuar në minutën e 82-të.

Me këtë tre pikësh Tottenhami ngjitet në vendin e 7 me 45 pikë dhe mban gjallë shpresat për një vend në Ligën e Kampionëve, ndonëse gara pritet të jetë e ashpër deri në javën e fundit.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Social profiles