Shitet Vilë 3 Katëshe me gjithë Truall – Lushnje

Shitet Vile 3 Kateshë me gjith Truall, – Lushnje / Sheshi i Palmave #Kontakt +355689000955
Prona është me dokumenta  të rregullta. Ndodhet në një zonë të frekuentuar të Lushnjes , vetëm 10 minuta larg Sheshit .


Trualli është 500 m2 e ndersa Vila eshte e organizuar si më poshtë :
*Kati i Parë prej një hapësire 150 m2,është i pa përfunduar, duke lejuar mundësine për tu shfrytëzuar si biznes ( zdrukthari, profile alumini etj )


* Kati i Dyte prej një hapësire 150 m2 ,është gjysem i përfunduar. Me një arkitekture të vecante ku perfshihet Salloni & Kuzhina ne nje ambjent te vetëm të tipit Amerikan ( pa ndarje, hapësirë e madhe ) , një dhome gjumi me tualet të vetin , dy dhoma gjumi , tualet si dhe hapësire për ballkone të bollshëm.
* Kati i Tretë prej nje hapësire 80 m2, e tipit Sofite , e përfunduar dhe e mobiluar, me një hapësire 70m2 të lirë për tu shfrytëzuar me vonë ose si nje verandë e bollshme ose dhe për pishinë sipas preferencës.
Perreth vilës shtrihet një hapësirë e gjelbër prej 350 m2 e pa shfrytezuar , e përshtashme për një ambjent pushimi dhe relaksi, kënde lojrash për femijë, parking , mbjellje bimësh etj
TE GJITHA INSTALIMET ELEKTRIKE – IDRAULIKE SI DHE INSTALIMET PER KALORIFER JAN TE PERFUNDUARA
Zona është e banueshme kryesisht nga njerëz familjare dhe prona është shumë lehtë e arritshme  në këmbë dhe automjet.