“Virusi përhapet shumë lehtë”/ Manastirliu apel qytetarëve

Views: 34
0 0

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu vazhdon tu bëjë thirrje qytetarëve të mbrohen nga Covid-19, pasi duke respektuar masat mund të ndalet përhapja e këtij virusi.

Manastirliu shkruan në facebook se: “Virusi përhapet shumë lehtë, duke rrezikuar shëndetin e gjithësecilit! Por po kaq lehtë mund të ndalet, nëse zbatohen në përditshmëri këto rregulla të thjeshta.

Statusi i Ministres

Virusi përhapet shumë lehtë, duke rrezikuar shëndetin e gjithësecilit! Por po kaq lehtë mund të ndalet, nëse zbatohen në përditshmëri këto rregulla të thjeshta?
#Mbroni veten dhe të afërmit tuaj! Vetëm duke treguar kujdes mund ta mposhtim ?#COVID19?
‼️#RespektoniRregullat??
#RuaniShëndetin

Top Channel

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Social profiles