Shitet Vilë 3 Katëshe me gjithë Truall, 110.000 Euro ( Çmimi i diskutueshem ) – Lushnje Prona është në proces legalizimi dhe është e regjistruar në hipotekë. Ndodhet në nje zonë të frekuentuar të Lushnjes  Trualli është 500 m2 e ndersa Vila është e organizuar si me poshte : *Kati […]

SHITET APARTAMENTI NE KATIN E 6-të 152 m2 . Disponon një sallon të madh Dy dhoma, 3 ballkone 2 banjo Shetitorja e palmave pallati përballë kalcetos nga ana e rrugës.Personi që e disponon ndodhet në Itali. Për ta parë shtëpinë na kontaktoni tju vëmë në kontakt me personin që mbam […]

Shitet apartament  102 m2 i kompletuar .Apartamenti ndodhet tek ky pallat  në lagjen Loni Dhamo . Disponon  çertifikatë pronësie, ka dy dhoma gjumi ,dy banjo ,dy ballkone koridor  dhe sallon kuzhinë . Shitet për arsye emigrimi .

Shitet tokë arë + truall në autostradën Lushnje – Fier. Sipërfaqa e tokës është 3000 m² ku 732 m² janë truall, 72 m² ndërtesë, 246 m² magazinë. Toka ka lokacion të favorshëm buzë autostradës parcela e parë mbas Lufrës. Shitet me super çmim prej 62 000 €/total. Për më shumë […]

Njioftim punesimi Mobileri Agolli dëshiron te shtoje stafin dhe eshte ne kerkim te mjeshtrave te mobilerise, si Marangoz dhe usta ne punimet e Duroaluminit Pagesa eshte shume e mire Perparesi per keto pozicione do te kene at ate cilet disponojne Patente dhe nuk kane problem me levizjen jashte. Kontakt o69 […]

                              E pabesueshme ajo që po ndodh me dy futbollistët shqiptarë të Napolit Elseid Hysaj dhe Amir Rrahmani. Mbrojtësi i kombëtares shqiptare dhe kapiteni i përfaqësueses së Kosovës nuk do të jenë pjesë e sfidës ndaj […]

Sot , ne ambjentet e  dekoruara me rastin e Krishtlindjeve dhe te Vitit te Ri te Metropol Center – Lushnje , ne nje atmosfere tingujsh te Muzikes Klasike , u organizua ceremonia e dorezimit te Kupes e Cmimit – GUITAR FESTIVAL VIII – METROPOL CENTER – JUNIOR – organizuar me […]