Fier-dyshohet se ka rënë aksidentalisht nga kati i tretë

Fier/Informacion paraprak

Sot rreth orës 19:40, në lagjen “8 Shkurti” të Fierit , dyshohet se një shtetase ka rënë aksidentalisht
nga kati i tretë i pallatit.Policia e qytetit të fierit ne një nformacion paraprak thotë se është shtetasja
T. B., 54 vjeçe, e cila në këto momente ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.