Dushk -Lushnje duke punuar tokën pëmbyset mjeti.

Views: 652
0 0

Lushnjë/Informacion paraprak

Në datë 27.04.2023, në fshatin Dushk Sektor, Lushnjë, shtetasi A. B. 55 vjeç, duke punuar tokën me mjet zetor, mjeti është pëmbysur dhe e ka zënë poshtë shtetasin A. B., i cili për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
75 %
Excited
Excited
25 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Social profiles