U kapën me doza droge

Views: 538
0 0

DVP Fier/Procedohen në gjendje të lirë 5 shtetas, për vepra të ndryshme penale.

Specialistët e Seksionit për Hetimin e Narkotikëve të DVP Fier referuan materialet në Prokurori dhe nisi procedimi në gjendje të lirë për shtetasit E. L., 39 vjeç dhe Ll. P., 30 vjeç, të dy banues në Fier, pasi gjatë kontrolleve fizike, nga shërbimet e Policisë, iu gjetën doza lënde të dyshuar narkotike kanabis.

Happy
Happy
50 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
50 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Social profiles