Jepet me qera shtepi 2 kateshe me garazh.Foto

Views: 45
0 0

Jepet me qera shtepi 2 kateshe me garazh.

Shtepia ndodhet ne Lagje Kadri Qystri .Rruga kryesore e lagjes .Banese 2 kt

Çdo kat ka 110m , te dyja katet 220m banim. 100m oborr

dhe 25m garazh. Banesa eshte e kompletuar.

Te interesuarit  per me Shume detaje te kontaktojne ne : +355 69 685 2516 tel, ose whatsapp.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Social profiles