Shitet apartament kati 1 banimit .38 000 EURO

Shitet apartament 105 m2  .Tek palllati i ri qe shihni ne foto.

Disponon 2 dhoma gjumi ,koridor,kuzhine dhe sallon i hapur .

Ndodhet ne katin e pare te banimit. Nuk eshte shfytezuar akoma per banim .

Poseiduesit e apartamentit jetojne jashte dhe nuk kthehen me ne Shqiperi.

Kontakt +355 68 9000 955