Mallakastër/ Shantazhoi 2 adoleshente se do iu publikonte foto dhe video personale, arrestohet një 27-vjeçar

Views: 149
0 0

Policia e Mallakastrës ka arrestuar një 27-vjeçar pasi ai  kërcënoi dhe shantazhoi dy vajza adoleshente se do t’iu publikonte foto dhe video personale nëse nuk i jepnin para.

Shërbimet e Komisariatit të Policisë Mallakastër, si rezultat i reagimit të menjëhershëm pas kallëzimit të marrë nga 2 adoleshentet (15 dhe 17 vjeçe) se po shantazoheshin nga një person shtetas rreth 25 -30 vjeç, për t’i dhënë para, që ai të mos iu publikonte foto dhe video me përmbajtje personale.Policia e ka kapur dhe arrestuar në flagrancë shtetasin M. Rrançi, 27 vjeç, banues në Ballsh, për veprën penale “Shtrëngimi me anë të kanosjes ose dhunës për dhënie pasurie”.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Social profiles