Presidentja Vjosa Osmani viziton Arbëreshët

Views: 347
1 0

Tradita kulturore, këngët tradicionale përplot ndjenjë dhe mikpritja dashuriplotë e fëmijëve,
pleqve, e grave dhe burrave arbëreshë na përcollën gjithandej, në Shën Sofinë e Epirit,
në Shën Mitër, në Vakarici, në Makjin e De Radës, në Strigarin e Serembes, në Mbuzatin e Varibobës,
në Ungër, Frasnitë e në Çift.
Mirëmbetshi e mirupafshim!

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Social profiles