Shitet 3+1 + 2 ballkone Lushnje kati 0. 40000 €.

Shitet apartamenti ne katin perdhes me 3 dhoma , kuzhine ,2 ballkone,1 banjo dhe nje siperfaqe oborr me peme sic duket ne video.Apartamenti ndodhet ne Lagjen Loni Dhamo .Kendi ku ndodhet shtepia eshte eshte pa zhurma ne nje pozicion te rrethuar  rreth e qark ku mund te kaloje vetem personat qe diponojne shtepine.

Kontakt +355 67 54 403 54

Per me shume klikoni linkun ne youtube https://www.youtube.com/watch?v=1Cgg_mihGUI

  Kontakt 067 54 403 54.