Tifozët Boshnjakë: Mirësevini lojtarët e Kosovës së pavarur

Views: 38
0 0

Përfaqsuesja e Kosovës në hendboll është pritur ngrohtësisht nga tifozët e Bosnjë e Hercegovinës në ndeshjen kualifikuese të Kampionatit Evropian 2024.

Tifozët boshnjakë gjatë intonimit të himnit të Kosovës kanë shpalosur një mesazh.

“Mirësëvini, lojtarët e Kosovës së PAVARUR” – thuhet në mesazhin e tifozëve boshnjakë.

Një gjest i mirëpritur nga tifozët Dardanas dhe normalisht është shpërndarë në mediat sociale.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Social profiles