Lushnjë-Rrogozhinë”, duke drejtuar motomjetin ka humbur kontrollin mbi drejtimin e motomjetit

Views: 3704
0 0

Rreth orës 13:40, në aksin rrugor “Lushnjë-Rrogozhinë”, shtetasi E. S., 34 vjeç, duke drejtuar motomjetin ka humbur kontrollin mbi drejtimin e motomjetit dhe ka dalë nga rruga.

Si pasojë e daljes nga rruga është dëmtuar shtetasi E. S., i cili ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkakut të daljes nga rruga.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
25 %
Excited
Excited
50 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
13 %
Surprise
Surprise
13 %
Social profiles