Shitet në qendër të Lushnjes pas Muzeut , 2+2 ,2 banjo 2 Ballkone 117 m2

Shitet një Apartament në qendër të Lushnjes ,pallati iri ngjitur me Muzeun Historik .


Disponon : Dhoma 2+1 me 2 banjo dhe 2 ballkone.
Kati i 3 me ashensor.Derë e blinduar.
Eshtë apartament i ri i pa banuar asnjëherë.
Sipërfaqja totale është 117 mq.

Me hipotekë.Pozicion i favorshëm dhe i ngrohtë sepse është ana që ekspozohet nga  dielli .
Cmimi 55000 euro.
Kontakt +355689000955