Shitet Vilë 3 Katëshe me gjithë Truall, 110.000 Euro ( Çmimi i diskutueshem ) – Lushnje Prona është në proces legalizimi dhe është e regjistruar në hipotekë. Ndodhet në nje zonë të frekuentuar të Lushnjes  Trualli është 500 m2 e ndersa Vila është e organizuar si me poshte : *Kati […]

Shitet apartament  102 m2 i kompletuar .Apartamenti ndodhet tek ky pallat  në lagjen Loni Dhamo . Disponon  çertifikatë pronësie, ka dy dhoma gjumi ,dy banjo ,dy ballkone koridor  dhe sallon kuzhinë . Shitet për arsye emigrimi .

Shitet tokë arë + truall në autostradën Lushnje – Fier. Sipërfaqa e tokës është 3000 m² ku 732 m² janë truall, 72 m² ndërtesë, 246 m² magazinë. Toka ka lokacion të favorshëm buzë autostradës parcela e parë mbas Lufrës. Shitet me super çmim prej 62 000 €/total. Për më shumë […]

Shitet godina .Vendodhja është mjaft strategjike Çermë sektor Tërbuf  ne zemer te fushes se Myzeqese dhe bregu i detit arrihet ne 10 minuta me automjet .  Pronarët e ndërtesës jetojnë dhe punojnë në itali në ndërtim.Godina është punuar nga vetë ata sipas parametrave dhe cilësisë së produktve si nê Itali.Shitet […]

Shitet Apartament i madh ne Lushnje 212m2 3 Dhoma gjumi 2 Ballkone Garderobe kuzhine Lavanderi Sistem me ngrohje & ftohje – Chiller Fan Cooler Tavane te varura Mure 50CM me termoizolim te patinuar Gnila elektrike Dritare Alumin Termoizolues super kualitet Shitet e Kompletuar 068 9000 955