Shitet Vila  ne  Lushnje, me hipotek te rregullt 157 meter katror truall 100 meter katror ndertese kati i 2 edhe i 3 eshte i organizuar ne 2 dhoma 2 banjo kuzhine, koridor kati i 2/3 eshte i ndare me dru.Kati i 3 po  ne forme catie ne pjesen e oborrit  […]

Shitet në Lushnje një apartament i cili ndodhet në Lagjen Kadri Gjystri pas shkollës 4 dëshmorët. Ndodhet në një zonë të qetë larg zhurmave dhe trafikut të automjeteve. Çmimi është 19.000 €uro. Apartamenti ndodhet në katin zero me vend parkimi të sigurt para shtepisë. Kontakt 0689000955 ose mesazh ne inbox […]

Partia Demokratike dega Lushnje zgjodhi kryetarin e saj që do të drejtoj për një mandat 4-vjeçar. Ai ështe Eduart Shyqëri Sharka, një emer i njohur për qytetarët Lushnjarë. Me 52% të votave të marra nga votimet e ditës se shtunë sipas parimit një antar një votë , zoti Eduart Sharka […]

Okazion Shitet një biznes funksional ,farmaci.Farmacia ndodhet në hyrje të spitalit Ihsan Çabej Lushnje.Ambienti që  jepet është i arreduar enkas .Blerësit i sigurohet kontrata deri në 10 vite.Për më shumë detaje kontaktoni në 069 666 0 777 .

Trajtimi i bimes me preparate te gjitha sipas listes se BE-se do te rrise cilesine dhe sigurine e produktit per konsumatorin. Sigurimi i trajtimit te bimes dhe konsulenca e vazhdueshme qe ofron kompania Eli Eksport ne tegjitha fazat e zhvillimit jane nje garanci e shtuar e sigurimit te cilesise, sasise […]

Pasditen e 25 marsit ne Xhamine Babunje u organizua nje takim festiv ne pritje te muajit te begate te Ramazanit. Ky takim u organizua nga Imami i Xhamise Babunje Sokol Krasniqi dhe  Myftiu i rrethit Lushnje Gramos Blliku.   Ne takim ishin te pranishem shume besimtare dhe teologe . Ne […]